Współpracuję

Justyna

Justyna Qunio

Jestem z wykształcenia humanistą, a z zamiłowania estetykiem.

Z modą związana jestem od wielu lat, od ponad 10 lat doradzam w zakresie wizerunku. Skończyłam studia humanistyczne (Uniwerytet Warszawski), podyplomowe z zakresu PR (Instytut PAN) oraz liczne kursy specjalistyczne. Współpracowałam w zakresie konsultacji wizerunkowej przy sesjach zdjęciowych, przy projektach typowo modowych, ale także dużych kampaniach reklamowych.

Od kilku lat prowadzę szkolenia i wartsztaty dla firm i klientów indywidulanych. Specjalizuję się w zarówno w kreowaniu wizerunku w biznesie, jak i stylizacjach lifestylowych.

Mój niestygnący zapał do pracy sprawił, że wciąż realizuję nowe projekty, uczestniczę w wielu metamorfozach wizerunkowych. Zdobyte doświadczenie, gwarantuje, że zanalizuję trafnie sylwetkę, typ kolorystyczny i uwzgledniając potrzeby i preferecje zainteresowanego zaproponuję najbardziej optymalne rozwiązanie, czyli nowy styl. Bo jak mawiał Salvador Dali: „Ci, którzy nie chcą niczego naśladować, niczego nie stworzą”. To stwierdzenie wydaje się w 100% trafne, pod warunkiem, że wiemy kogo i co naśladować. Jestem po to, aby ułatwić Ci tę z pozoru banalną czynność, czyli wykreować najlepszy dla Ciebie wizerunek.

Jola

Jolanta Sobierajska – psycholog, dietetyk

Mam wykształcenie psychologiczne – UW IPSIR, jestem dyplomowanym trenerem po Laboratorium Psychoedukacji – Instytut Treningu i Psychoterapii, dyplomowanym dietetykiem specjalizuję się w diecie bezglutenowej oraz zdrowym odżywianiu, Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na diecie Bezglutenowej. Obecnie studiuję Life coaching w Collegium Civitas, działam w Stowarzyszeniu Coachów Polskich

Na człowieka patrzę holistycznie, zawsze z pełnym szacunkiem i ciekawością. W psychologii siedzę praktycznie od 20 lat to moje hobby i sposób życia, dietetyka jest z kolei moją pasją, zdrowe żywienie, zdrowy sposób życia, medytacja i treningi antystresowe są z kolei moją filozofią. Jestem ciekawa ludzi i świata, kocham smaki kocham życie.

Share This